Інститут оздоровлення і відродження народів України
Благодійний фонд "Небодарний цілитель"
Інститут молекулярної біології і генетики Національної Академії Наук України
ukr
rus eng

Рецепт настоянки протипухлинних трав доктора А.І. Потопальського для профілактики і лікування пухлин (злоякісні – рак, саркома; доброякісні – поліпи, папіломи, фіброміоми, мастопатія та ін.)

Рецепт соку чистотілу

Пам'ятка про чудодійну силу молитви

Перелік фіточаїв доктора А.І.Потопальського, які до 2013 р. випускало ЗАТ "Ліктрави"
Рекомендації використання фіточаїв доктора А.І. Потопальського для хворих злоякісними і доброякісними пухлинами, поліартритом, псоріазом, остеохондрозом, остеопорозом, розсіяним склерозом
Інформація в пресі і вірші про фіточаї доктора А.І. Потопальського

Увага !!! Завод "Ліктрави" проданий іноземній фірмі і припинив випуск фіточаїв. Подальша доля фіточаїв не відома.

Повідомляємо усім небайдужим, що можливості випускати ці чаї у завода є, тому звертайтеся до його дирекції з проханням піти на зустріч хворим і відновити випуск згаданих чаїв. (ПрАТ "Ліктрави", м. Житомир, шосе Київське,21, Тел.: 0412-42-89-64, www.liktravy.com.ua).Збiр А. Потопальського для запобігання і лiкування пухлин
(злоякісні – рак, саркома; доброякісні – поліпи, папіломи,
фіброміоми, мастопатія та ін.)

Підготувати три трилітрові банки з капроновими кришками.

 • Чистотiл з коренями промити, дати стекти воді, дрiбно порiзати i перекрутити через м'ясорубку. Об’єм сировини має дорівнювати 3 л. По 1-му літру цієї маси розікласти в кожну з підготовлених банок.
 • Листя i гiлочки омели (бажано з плодових дерев) перекрутити через м'ясорубку. Об’єм сировини має дорівнювати 3 л. . По 1-му літру цієї маси розікласти в кожну з підготовлених банок.
 • Свіжї квіти нагiдків перекрутити через м'ясорубку. Об’єм сировини має дорівнювати 1,5 л. По 0,5 л цієї маси розікласти в кожну з підготовлених банок.
 • Свіжі корені аіру дрібно порізати і перекрутити через м'ясорубку. Об’єм сировини має дорівнювати 1,5 л. По 0,5 л цієї маси розікласти в кожну з підготовлених банок.

За відсутності свіжих рослин всипатити в кожну з трьох банок по 200 г подрібненого сухого чистотілу, по 200 г сухої омели, по 100 г сухих квітів нагідок та по 100 г подрібнених сухих коренів аіру.

Чистотiл, омелу, календулу та аiр рівномірно змiшати і залити екстрагентом (40%-спиртом, коньяком, горілкою або вином “Кагор”), покривши рослинну масу на 2-3 см. Через три дні настоювання, після вбирання рослинною масою екстрагента, можна долити в кожну банку ще такого ж екстрагента, щоб він знову вкрив на 2-3 см сировину. Настоювати 5-7 днів у темному прохолодному місці (не в холодильнику). Якщо використовується вино, то після 5-7 днів настоювання зберігати в холодильнику.

Перші 2 тижні приймати настоянку по чайній ложцi тричі на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Потім збільшити дозу до столової ложки тричі на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Рослин¬ну масу не викидати, а натискати ложкою, щоб можна було відлити настоянку.

Коли настоянку з першої банки використаєте, додайте до рослинної маси 1,5 л киплячої води, настоюйте нiч, вiдіжміть i викиньте рослинну масу. А рідину поставте в холодиль¬ник. Приймати по 2 столові ложки тричі на день перед уживанням їжі до закінчення настою.

Аналогічно використайте другу і третю банки. Потім – перерва три місяці.

Після трьохмісячної перерви знову зробіть такий же збір. Нову порцію готують за цим же рецептом.

Для повного одужання такі курси повторюються регулярно, з перервою між кожним із них - три місяці, а для запобігання розвитку пухлин досить одного курсу на рік.

Свіжий чистотіл і омелу, які не вимерзають, можна заготовляти будь-якої пори року, а нагідки і аір узимку використовують сухими.

Цей же збір можна вживати для лікування інфекційного вірусного ревматоїдного поліартриту. При цьому поряд з прийомом настоянки внутрішньо нею розтирають на ніч суглоби, а на найбільш болючі суглоби роблять із настоянки компрес.

Лікування пухлин і поліартриту цим збором здійснюється у комплексі з призначеним фахівцями лікуванням, під наглядом лікаря-онколога або терапевта з об’єктивним контролем (УЗД, рентгенографія, комп’ютерна томографія, аналізи крові, сечі та ін.)

Доповнення:

 • Заготівля омели можлива і не з плодових дерев (дуб, береза, акація, сосна чи тополя).
 • Чистотіл треба заготовляти обов’язково з корінням.
 • Для тих людей, хто абсолютно не переносить алкоголь, радимо використовувати водний напар із завчасно виготовленої суміші 600 г сухого чистотілу, 600 г омели, 300 г коренів аїру та 300 г квіток нагідок. Дві столові ложки цієї суміші заливають 0,5 літра окропу, доводять до кипіння і настоюють 12 годин у термосі або в емальованому закритому посуді. Вживають на протязі дня по пів-склянки за 15-20 хвилин до вживання їжі. Такі курси повторюють через кожні 2-3 місяці перерви. Хворим з підвищеною кислотністю шлунку треба цю кількість настоянки вживати після їжі.
 • При поліартриті і хворобах шкіри доцільно поєднувати вживання настоянки трав всередину із зовнішнім її застосуванням шляхом втирання 2-3 столових ложок у вражені місця після пробудження вранці та перед сном. Тривалість комплексного лікування та ж сама.
 • При важких станах у хворих злоякісними пухлинами після проведення хіміотерапії та променевого лікування, розсіяному склерозі, міопатії, псоріазі, склеродермії та “риб’ячій шкірі” (іхтіозі), СНІДі (ВІЛ-інфекції) перед настоюванням суміші чистотілу, омели, аїру та нагідок у кожну банку додатково додають по 100 г сухої подрібненої ехінацеї (бажано нашого сорту “Поліська красуня”, а якщо її нема, то іншого сорту). При подрібненні використовують усі частини рослини.
 • Після повного використання усієї суміші трав з трьох банок або сухого комплексу здійснюють лабораторне і клінічне обслідування у лікаря і разом з ним вибирають тактику подальшого лікування.

Перейти до початку
Рецепт приготування і використання соку чистотілу

Знайти великі зрілі кущі чистотілу. Викопати їх з корінням, помити, подрібнити, як у салат, і перекрутити на м'ясорубці. Відтиснути з отриманої маси сік. Процідити його через 2 шари марлі, дати відстоятись ніч в темноті. Розфасувати в скляний посуд. Перші 0,5 л пити відразу по 1 чайній ложці 3 рази на день, а решту законсервувати горілкою або коньяком у співвідношенні 3-4 частини соку на 1 частину консерванта (коньяк, горілка). Для консервації можна використати також морську сіль (3-4 ст.ложки на 1 л соку). Після використання свіжого 0,5 л. соку перейти на консервований. Сік вживати у вказаній дозі на протязі місяця, після чого місячна перерва і повторний аналогічний курс. Після другого курсу - перерва і проводять 3-й такий же курс.

В таких дозах сік рекомендується для онкохворих під наглядом лікаря. В інших ситуаціях схема лікування узгоджується із своїми лікарями. Деякі хворі звикли вживати всі ліки з фруктовими соками, або розведені водою. У випадку із соком чистотілу при наявності подразнення шлунку, вживати сік після їжі. Це право вибору кожного.

Що стосується токсичних впливів чистотілу то вони перебільшені. А позитивні результати наведені на сайті http://potopalsky.kiev.ua/docs/pdf/book5a.pdf в книзі А.І. Потопальського «Препарати чистотелу в биологии и медицине» - К.»Наукова думка»,1992р.- 235с.

Перейти до початку
Перелік фіточаїв доктора А.І. Потопальського

"Фіточай, від хвороби виручай"         


Експертні дослідження щодо ефективності та безпеки фіточаїв проведено Комітетом з питань народної та нетрадиційної медицини МОЗ України та санітарно-епідемюлогічною-експертизою МОЗ України (Висновок № 05.03.02-06/42959 від 27.10.2004 р.)
 1. Ангіотуморосан (для попередження гіпертонічної хвороби і порушень кровообігу мозку, а також для профілактики новоутворень);
 2. Артроуросан (для попередження сечокам’яної хвороби та подагри, а також для профілактики новоутворень);
 3. Гастросан (для попередження гастритів і виразкової хвороби шлунка, а також для профілактики новоутворень);
 4. Дермосан (для попередження ускладнень при гнійничкових захворюваннях шкіри та слизових оболонок, випадінні волосся, а також для профілактики новоутворень);
 5. Імуносан (для нормалізації імунітету, особливо при алергічних та імуноагресивних захворюваннях, зокрема при псоріазі, екземі, поліартриті, а також для профілактики новоутворень);
 6. Пневмосан (для попередження захворювань органів дихання, особливо ускладнень при бронхіальній астмі, пневмонії, бронхоектатичній хворобі, а також для профілактики новоутворень);
 7. Туморосан (для попередження шлунково-кишкових і серцево-судинних захворювань, а також для профілактики новоутворень);
 8. Уросан (для профілактики захворювань сечостатевої системи, особливо при сечокам’яній хворобі, а також для профілактики новоутворень);
 9. Холеуросан (для регуляції функції шлунково-кишкового тракту, особливо при жовчнокам’яній хворобі, захворюваннях шкіри, а також для профілактики новоутворень);
 10. Кардіосан (для профілактики і нормалізації діяльності серцево-судинної системи).

Рекоменедації доктора А.І. Потопальського по застосуванню фіточаїв для хворих злоякісними і доброякісними пухлинами, поліартритом, псоріазом, остеохондрозом, остеопорозом, розсіяним склерозом

Готувати: Змішати всі 10 чаїв (№1 - №10) за рецептурою А. Потопальського. Одну столову ложку суміші залити 0,5 л окропу (бажано в термосі), настоювати протягом 12 годин, процідити.

Вживати Три рази на день по 1/2 склянки дорослим i по 1/4-1/3 склянки дiтям до повного використання виготовленої суміші.

Доповнення: Бажано при цьому застосовувати також настоянку протипухлинних трав за рецептурою А. Потопальського для запобігання і лiкування пухлин.

Перейти до початку

АНГІОТУМОРОСАН
Оздоровчо-профілактичний засіб за рецептурою доктора А.І. Потопальського
з дарунком Неба – чистотілом.


Склад: лепехи кореневища, календули квітки, оману кореневища і корені, омели білої листя, пижма квітки, причепи трава, чистотілу трава.

Рекомендації щодо застосування: вживається як біологічно активна добавка до раціону харчування для попередження гіпертонічної хвороби і порушень кровообігу мозку, а також для профілактики новоутворень.

Рекомендації щодо споживання: 1 столову ложку фіточаю заливають склянкою кип’яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хвилин, охолоджують протягом 45 хвилин, проціджують. Вживають по 1/4-1/3 склянки настою 3 рази на день за 30 хвилин до їжі на протязі 2-3 місяців. Бажано проводити 2-3 курси на рік з перервою 1 місяць.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю; при підвищеній індивідуальній чутливості до окремих компонентів.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності до споживання: 24 місяці від дати виготовлення.

Перейти до переліку чаїв

АРТРОУРОСАН
Оздоровчо-профілактичний засіб за рецептурою доктора А.І. Потопальського
з дарунком Неба – чистотілом.


Склад: бузини чорної квітки, кропиви листя, лепехи кореневища, липи квітки, м’яти перцевої листя, хвоща польового трава, чистотілу трава, шипшини плоди, ялівцю плоди.

Рекомендації щодо застосування: вживається як біологічно активна добавка до раціону харчування для попередження сечокам’яної хвороби та подагри, а також для профілактики новоутворень.

Рекомендації щодо споживання: 1 столову ложку фіточаю заливають склянкою кип’яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хвилин, охолоджують протягом 45 хвилин, проціджують. Вживають по 1 склянці настою 2 рази на день на протязі 2-3 місяців. Бажано проводити 2-3 курси на рік з перервою 1 місяць.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю; при підвищеній індивідуальній чутливості до окремих компонентів.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності до споживання: 24 місяці від дати виготовлення.

Перейти до переліку чаїв

ГАСТРОСАН
Оздоровчо-профілактичний засіб за рецептурою доктора А.І. Потопальського
з дарунком Неба – чистотілом.


Склад: деревію трава, золототисячника трава, кмину плоди, лепехи кореневища, м’яти перцевої листя, подорожника великого листя, споришу трава, сухоцвіту болотяного трава, чистотілу трава, шавлії листя.

Рекомендації щодо застосування: вживається як біологічно активна добавка до раціону харчування для попередження гастритів і виразкової хвороби шлунка, а також для профілактики новоутворень.

Рекомендації щодо споживання: 1 столову ложку фіточаю заливають склянкою кип’яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хвилин, охолоджують протягом 45 хвилин, проціджують. Вживають по 1/2 склянки настою 3 рази на день за 30 хвилин до їжі на протязі 2-3 місяців. Бажано проводити 2-3 курси на рік з перервою 1 місяць.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю; при підвищеній індивідуальній чутливості до окремих компонентів.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності до споживання: 24 місяці від дати виготовлення.

Перейти до переліку чаїв

ДЕРМОСАН
Оздоровчо-профілактичний засіб за рецептурою доктора А.І. Потопальського
з дарунком Неба – чистотілом.


Склад: дуба кора, ехінацеї пурпурової кореневища з коренями (або трава), звіробою трава, лепехи кореневища, календули квітки, оману кореневища і корені, подорожника великого листя, ромашки квітки, хвоща польового трава, чистотілу трава, шавлії листя.

Рекомендації щодо застосування: вживається як біологічно активна добавка до раціону харчування для попередження ускладнень при гнійничкових захворюваннях шкіри та слизових оболонок, випадінні волосся, а також для профілактики новоутворень.

Рекомендації щодо споживання: 1 столову ложку фіточаю заливають склянкою кип’яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хвилин, охолоджують протягом 45 хвилин, проціджують. Вживають по 1/3-1/2 склянки настою 3 рази на день до їжі на протязі 2-3 місяців. Бажано проводити 2-3 курси на рік з перервою 1 місяць.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю; при підвищеній індивідуальній чутливості до окремих компонентів.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності до споживання: 24 місяці від дати виготовлення.

Перейти до переліку чаїв

ЕНТЕРОСАН
Оздоровчо-профілактичний засіб за рецептурою доктора А.І. Потопальського
з дарунком Неба – чистотілом.


Склад: деревію трава, звіробою трава, ромашки квітки, чистотілу трава

Рекомендації щодо застосування: вживається як біологічно активна добавка до раціону харчування для регуляції функції шлунково-кишкового тракту, особливо при підвищеній кислотності шлункового соку, а також для профілактики новоутворень.

Рекомендації щодо споживання: 1 столову ложку фіточаю заливають склянкою кип’яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хвилин, охолоджують протягом 45 хвилин, проціджують. Вживають по 2/3 склянки настою 3 рази на день за 30 хвилин до їжі на протязі 2-3 місяців. Бажано проводити 2-3 курси на рік з перервою 1 місяць.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю; при підвищеній індивідуальній чутливості до окремих компонентів.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності до споживання:

Перейти до переліку чаїв

ІМУНОСАН
Оздоровчо-профілактичний засіб за рецептурою доктора А.І. Потопальського
з дарунком Неба – чистотілом.


Склад: алтеї корені, вільхи супліддя, кульбаби корені або цикорію корені, лопуха корені, оману кореневища і корені, сосни бруньки, фіалки трава, цмину піщаного квітки, чистотілу трава.

Рекомендації щодо застосування: вживається як біологічно активна добавка до раціону харчування для нормалізації імунітету, особливо при алергічних та імуноагресивних захворюваннях, зокрема при псоріазі, екземі, поліартриті, а також для профілактики новоутворень.

Рекомендації щодо споживання: 1 столову ложку фіточаю заливають склянкою кип’яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хвилин, охолоджують протягом 45 хвилин, проціджують. Вживають по 1/4-1/3 склянки настою 3 рази на день після їжі на протязі 2-3 місяців. Бажано проводити 2-3 курси на рік з перервою 1 місяць.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю; при підвищеній індивідуальній чутливості до окремих компонентів.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності до споживання: 24 місяці від дати виготовлення.

Перейти до переліку чаїв

ПНЕВМОСАН
Оздоровчо-профілактичний засіб за рецептурою доктора А.І. Потопальського
з дарунком Неба – чистотілом.


Склад: анісу плоди, евкаліпта прутовидного листя, ехінацеї пурпурової кореневища з коренями (або трава), звіробою трава, мати-й-мачухи листя, м’яти перцевої листя, календули квітки, оману кореневища і корені, подорожника великого листя, сосни бруньки, чистотілу трава, шавлії листя.

Рекомендації щодо застосування: вживається як біологічно активна добавка до раціону харчування для попередження захворювань органів дихання, особливо ускладнень при бронхіальній астмі, пневмонії, бронхоектатичній хворобі, а також для профілактики новоутворень.

Рекомендації щодо споживання: 1 столову ложку фіточаю заливають склянкою кип’яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хвилин, охолоджують протягом 45 хвилин, проціджують. Вживають по 1/3 склянки настою 3 рази на день після їжі на протязі 2-3 місяців. Бажано проводити 2-3 курси на рік з перервою 1 місяць.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю; при підвищеній індивідуальній чутливості до окремих компонентів.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності до споживання: 24 місяці від дати виготовлення.

Перейти до переліку чаїв

ТУМОРОСАН
Оздоровчо-профілактичний засіб за рецептурою доктора А.І. Потопальського
з дарунком Неба – чистотілом.


Склад: дуба кора, ехінацеї пурпурової кореневища з коренями (або трава), лепехи кореневища, календули квітки, оману кореневища і корені, омели білої листя, пижма квітки, причепи трава, чистотілу трава.

Рекомендації щодо застосування: вживається як біологічно активна добавка до раціону харчування для попередження шлунково-кишкових і серцево-судинних захворювань, а також для профілактики новоутворень

Рекомендації щодо споживання: 1 столову ложку фіточаю заливають склянкою кип’яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хвилин, охолоджують протягом 45 хвилин, проціджують. Вживають по 1/4-1/3 склянки настою 3 рази на день за 30 хвилин до їжі на протязі 2-3 місяців. Бажано проводити 2-3 курси на рік з перервою 1 місяць.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю; при підвищеній індивідуальній чутливості до окремих компонентів.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності до споживання: 24 місяці від дати виготовлення.

Перейти до переліку чаїв

УРОСАН
Оздоровчо-профілактичний засіб за рецептурою доктора А.І. Потопальського
з дарунком Неба – чистотілом.


Склад: берези листя, вовчуга корені, перстачу прямостоячого (калгану) кореневища, чистотілу трава, ялівцю плоди.

Рекомендації щодо застосування: вживається як біологічно активна добавка до раціону харчування для профілактики захворювань сечостатевої системи, особливо при сечокам’яній хворобі, а також для профілактики новоутворень.

Рекомендації щодо споживання: 1 столову ложку фіточаю заливають склянкою кип’яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хвилин, охолоджують протягом 45 хвилин, проціджують. Вживають по 1 склянці настою в теплому вигляді на ніч на протязі 2-3 місяців. Бажано проводити 2-3 курси на рік з перервою 1 місяць.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю; при підвищеній індивідуальній чутливості до окремих компонентів.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності до споживання: 24 місяці від дати виготовлення.

Перейти до переліку чаїв

ХОЛЕУРОСАН
Оздоровчо-профілактичний засіб за рецептурою доктора А.І. Потопальського
з дарунком Неба – чистотілом.


Склад: анісу плоди, звіробою трава, кукурудзи стовпчики з приймочками, кульбаби корені або цикорію корені, споришу трава, фіалки трава, чистотілу трава.

Рекомендації щодо застосування: вживається як біологічно активна добавка до раціону харчування для регуляції функції шлунково-кишкового тракту, особливо при жовчнокам’яній хворобі, захворюваннях шкіри, а також для профілактики новоутворень.

Рекомендації щодо споживання: 1 столову ложку фіточаю заливають склянкою кип’яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хвилин, охолоджують протягом 45 хвилин, проціджують. Вживають по 1/4-1/3 склянки настою 3 рази на день за 30 хвилин до їжі на протязі 2-3 місяців. Бажано проводити 2-3 курси на рік з перервою 1 місяць.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю; при підвищеній індивідуальній чутливості до окремих компонентів.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності до споживання: 24 місяці від дати виготовлення.

КАРДІОСАН
Оздоровчо-профілактичний засіб за рецептурою доктора А.І. Потопальського
з дарунком Неба – чистотілом.


Склад: глід (квіти, плоди), собача кропива, м’ята (трава), чистотіл (трава), меліса лимона (трава), синюха (трава з кореневищем), ромашка аптечна (квіти), валеріана (кореневище), бузина (квіти), золототисячник (квіти), аронія (горобина чорноплідна) (ягоди), петрушка (насіння), хміль (шишки), кріп (насіння), липа звичайна (квіти).

Рекомендації щодо застосування: вживається як біологічно активна добавка до раціону харчування для оздоровлення людей з хворобами серцево-судинної системи

Рекомендації щодо споживання: 1 столову ложку суміші залити 0,5 л води, довести до кипіння і залишити настоюватись на ніч. Пити по 0,5 склянки з медом 3-4 рази на день після їжі та за 1-2 години перед сном або 1 фільтр-пакет заливают 1/2 склянки окропу, закривають кришкою і настоюють 15 хвилин. Вживають по 1/2 склянки настою з медом 4 рази на день після їжі на протязі 2-3 місяців. Бажано проводити 2-3 курси на рік з перервою 1 місяць.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності до споживання: 24 місяці від дати виготовлення.

Перейти до початку

Пам'ятка про чудодійну силу молитви


Изучив состояния человека во время молитвы, ученые Института Бехтерева сделали научное открытие. Они назвали этот феномен "четвертым функциональным состоянием мозга". До этого науке были известны всего три состояния тела: бодрствование, быстрый и медленный сон. А теперь еще одно - "медленное", или молитвенное бодрствование.

- Самый важный вывод, который мы сделали: четвертое состояние мозга столь же необходимо человеку, как и все остальные. Отсутствие одного из них нарушает гармоническое развитие человека, приводит к болезни и деградации, - объяснил профессор Слёзин. - Когда в жизни человека нет необходимого для него четвертого физиологического состояния мозга, нет молитвы, происходят какие-то, процессы… И я, всю жизнь бывший атеистом (мой отец в революцию и Гражданскую войну был комиссаром), сделав такое открытие, пришел в храм и крестился. А потом мы с супругой обвенчались, прожив вместе больше 30 лет.

- Во время глубокой молитвы человек уходит в над-реальность, патологические связи в мозгу и в организме разрушаются. Уходя от образов патологии и воспринимая божественные, человек и способствует своему выздоровлению. Он ощущает, что мир бренен, временен, принимает истинные ценности, приходит к гармонии с Богом. Через молитву выздоравливают даже больные раком в неоперабельной стадии (такие факты известны науке).
Евгений ГОЛУБЕВ ("АиФ"-Петербург, № 1 (386), 2000) Полный текст:

Єлеосвячення є таїнство, в якому, при помазанні хворого освяченим єлеєм (олією), закликається на хворого благодать Божія для зцілення його від тілесних і душевних хвороб.

Таїнство єлеєосвячення ще називається соборуванням, тому що для його здійснення збирається декілька священиків (собор), хоча по потребі може зробити його і один священик.

Це таїнство веде свій початок від апостолів. Одержавши від Господа Ісуса Христа владу під час проповіді зціляти всяку хворобу і неміч, вони "багато хворих мазали олією, і зціляли" (Марк. 6: 13). Особливо детально говорить про це таїнство апостол Яків у своєму Соборному посланні:

"Нездужає хтось між вами? Нехай покличе пресвітерів Церкви і нехай помоляться над ним, помазавши його єлеєм в ім’я Господнє; І молитва віри зцілить недужого і підведе його Господь; і, якщо він гріхи вчинив, простяться йому" (Послання ап. Якова 5: 14-15).

Перейти до початку

Інформація в пресі і вірші про фіточаї по рецептам доктора А.І. Потопальского


          Іконописець Роман Яворський (https://www.facebook.com/roman.yavorskyi.71) надіслав вірш поетеси Антоніни Листопад

                                          ФІТОЧАЇ ПОТОПАЛЬСЬКОГО

                              Доктор – вчений, Потопальський, вивчив таїнство рослин,
                              Увійшов в життя народу, як природи вірний син.
                              Фіточай – профілактичний, побратим, усіх, медичний.
                              Фіточай із трав цілющих і корисний й симпатичний.
                             «Дермосан» лікує шкіру і волосся випадання,
                              В складі: дуб, ехінацея – забезпечать лікування!
                              Псоріаз і алергію зборює «Імуносан»!
                              При екземі, з чистотілом – Фіточай – бальзам для ран!
                              «Ангіотуморосана» сила визнана стійка…
                              Кровообіг мозку справа у природі не легка.
                              Чай гіпертонію лічить! Профілактика хвороб!
                              Фіточай вживають вчені, робітник і хлібороб…
                              Жовчокам'яні хвороби знищить «Холеуросан»!
                              Регулює тракт кишковий, закриває болі кран...
                              «Гастросан» гроза гастритів, шлунку виразку – приб'є.
                              «Пневмосан», новоутворень, профілактику дає.
                              Бронхоектатичній хворі, пневмонії – каже: «Ні!»
                              Чистотіл в нім – частка неба, в ньому радощі земні.
                              Сечокам'яній хворобі, «Уросан», на перешкоді.
                              Тож шанують і цінують Фіточай усі в народі.
                              У чаях «Туморосану» для судин є благодать!
                              Всі чаї – біодобавки! Для здоров'я їх вживать!
                              «Артроуросан» подагру виліковує за мить.
                              З Фіточаєм, в мирі й дружбі, треба всім родинам жить!
                              Знані «Ентеросану» всі рослинні складові:
                              Деревій, ромашки квіти, звіробій – ліки живі!...
                              Знову ж чистотіл присутній в кожнім чаї запашнім,
                              Бо наповнений цілющим, духом ліків чарівним...
                              «Спокій» – все гармонізує і покращить кожен сон.
                              Ритмам серця, мозку, тиску задає здоровий тон...
                              Оздоровчих профілактик за рецептом треба знать.
                              Щоби доктор Потопальський міг від хворі лікувать.
                              Щоб вживати чай доцільно й мати успіх в боротьбі.
                              Щоби вибороть здоров'я й не піддатися біді.
                              Повну ложку фіточаю заливаєм кип'ятком.
                              З смаком меду домішаєм за осяяним столом.
                              Потопальського рецепти мають скрізь авторитет.
                              Бо розкрито перед світом назви трав, їх дій секрет...
                              Чай – «Бадьорість» підіймає гарний настрій у житті!
                              ЩОБ БУЛИ ВСІ УКРАЇНЦІ ДУХОМ Й ТІЛОМ МОЛОДІ!

Дякуємо Роману Яворському за висланий вірш від А. Листопад. На жаль, після продажу заводу "Ліктрави" іноземній фірмі ті чаї, які згадані у вірші та були в усіх аптеках України і оздоровлювали людей, були зняті з виробництва. Можливості у завода є, тому звертайтеся до його дирекції з проханням піти на зустріч хворим і відновити випуск згаданих чаїв. (ПрАТ "Ліктрави", м. Житомир, шосе Київське,21, (0412)42-89-64, www.liktravy.com.ua). Ознайомитись детальніше про дію чаїв на організм можна на нашому сайті та в книзі Є.С.Колодійчука "Де і як лікують рак".
P.S. Чаї не тільки покращували здоров'я хворих, а й стимулювали поетичний талант, прикладом чого є згаданий вірш А.Листопад. А також присвячувала чаям свій вірш поетеса З.Ружин.


Газета «Здоров’я. Події. Час», додаток «Лектравы»
№ 51 от 28.12.2005 г.

ПРОФЕССОР АНАТОЛИЙ ПОТОПАЛЬСКИЙ, РАЗРАБОТАВШИЙ ПРОТИВОРАКОВЫЙ ПРЕПАРАТ:
“МЕНЯ ЗОВУТ ЗА ГРАНИЦУ, НО Я ЛЮБЛЮ УКРАИНУ. КОМПЛЕКС ФИТОЧАЕВ, ВЫПУСКАЕМЫХ ЗАВОДОМ “ЛЕКТРАВЫ” – ЭТО ОДИН ИЗ РЕЗУЛЬТАТОВ МОЕЙ РАБОТЫ НА РОДИНЕ”


Автора противоракового препарата "Амитозин" Анатолия Потопальского и его коллег, принимавших участие в разработках, в прошлом году мировое научное сообщество выдвигало на соискание Нобелевской премии в области медицинской химии. Это говорит о признании украинской науки. Если раньше знаменитостями планетарного масштаба считались только наши спортсмены - Яна Клочкова, братья Кличко, Вирастюк, то теперь в самую пору нам гордиться и отечественными учеными.
Текст статті


Фиточай «АНГИОТУМОРОСАН» поможет справиться с гипертонией Текст статті

Фиточай «АРТРОУРОСАН» «выводит» из организма соли мочевой кислоты Текст статті

Фиточай «ДЕРМОСАН» - беспощадное оружие против бактерий, поможет при гнойничковых заболеваниях кожи и слизистых оболочек Текст статті

Фиточай «ЭНТЕРОСАН» - защита от язвенной болезни (на страже нормальной кислотности) Текст статті

Фиточай «ГАСТРОСАН» спасает желудок от гастрита Текст статті

Фиточай «ИММУНОСАН» укрепит иммунитет и защитит от системных заболеваний Текст статті

Фиточай «ПНЕВМОСАН» решает проблемы больного горла и бронхов Текст статті

Фиточай «ТУМОРОСАН» защитит сердце и желудочно-кишечный тракт Текст статті

Фиточай «УРОСАН» - предупреждает воспаления в почках и мочевыводящих путях Текст статті


Газета «Здоров’я. Події. Час», додаток «Лектравы»
№ 5 от 30.01.2008 г.

ФИТОЧАИ ПРОФЕССОРА ПОТОПАЛЬСКОГО ПРИНИМАЮТ КОЛЛЕКТИВЫ ПРЕДПРИЯТИЙ, ОРГАНИЗАЦИЙ, ШКОЛ – И НЕ БОЛЕЮТ

Чем дороже лекарство - тем оно лучше. Так рассуждают очень многие медики и их пациенты. А фармацевтические компании это используют в корыстных целях, нередко превращая лечение больного в процесс постоянного “выкачивания” денег. Параллельно с подобной практикой существует и более гуманная медицина, которая предлагает действенные средства по относительно дешевой цене. На них особо не заработаешь, потому они не продаются во всех аптеках. Но они помогают. Причем, этот факт подтвержден не только в Украине, но и за рубежом. Талант украинского ученого Анатолия Потопальского даже больше оценило мировое сообщество, чем Родина. Его выдвигали на соискание Нобелевской премии в области медицины в 2004 году. В 1996-м нашему земляку присвоено звание Человека Года в США… Текст статті


Газета «Новини Прибужжя»,
№ 10 от 24.01.2008 г.

ФІТОЧАЇ ДОКТОРА ПОТОПАЛЬСЬКОГО
для лікування і профілактики


У грудні минулого року «Новини Прибужжя» вмістили публікацію «Дар небес» допоможе вирватися з ракового полону». У ній ішла мова про унікальні розробки українського вченого-винахідника, кандидата медичних наук, завідуючого лабораторією модифікації структури біологічно активних речовин Інституту молекулярної біології і генетики Національної Академії Наук України, директора Інституту оздоровлення і відродження народів України Анатолія Івановича Потопальського. Його препарати на основі чистотілу (латинська назва chelidonium перекладається як «дар небес») добре відомі і в Червонограді – хворі з найважчими, найсерйознішими діагнозами рятуються ними – у прямому значенні цього слова. Їх досвід лікування, а також компетентне слово медиків, які працюють з препаратами Потопальського, можливо, й для інших стануть променем надії: навіть з важкою недугою варто поборотися. Текст статті


Журнал «Педагогіка Толерантності»
№ 1-2 (47-48) 2009

ЧАЇ ДЛЯ ОНКОПРОФІЛАКТИКИ

(інтерв'ю Є. Колодійчука с А.Потопальським
і відгуки хворих на фіточаї і препарати)
Текст статті


Газета «Сільське життя в Україні»
30.10.2009 и 06.11.2009

Вже 50 років на Україні існує препарат,
здатний подолати рак!
Текст статті


Газета «Здоров’я. Події. Час» № 9 от 01.03.2006 г.
Новые партии фиточаев раскупают в первые же дни после поставки Текст статті

Газета «Ваш шанс» № 13 от 29.03.2006 г.
Фиточай, от болезней выручай! Уникальные сборы на основе чистотела способны противостоять даже онкозаболеваниям Текст статті

Газета «Молодий буковинець» № 36 от 30.03.2006 г.
Фіточаї Потопальського: у головній ролі - чистотіл Текст статті

Газета «Зцілитель» № 13 от 13.07.2006 г.
Рятівні фіточаї професора Потопальського Текст статті


Перейти до початку
    Copyright © 2008  All Rights Reserved